Training-uri Oriflame

Liderii

Andreea Cheta
Manager regiune
Regiune: Ardeal & Maramures - Cheta's region
  • Tel.: 0757048679
  • Email: andreea.cheta@oriflame.com
Roxana Simion
Manager regiune
Regiune: Muntenia 2 - Simion's region
  • Tel.: 0753110705
  • Email: roxana.simion@oriflame.com
Marius Paun
Manager regiune
Regiune: Dobrogea & Baragan - Paun's region
  • Tel.: 0744796203
  • Email: marius.paun@oriflame.com
Nicoleta Vuia
Manager regiune
Regiune: Banat - Vuia's region
  • Tel.: 0741085629
  • Email: nicoleta.vuia@oriflame.com
Oana Munteanu
Manager regiune
Regiune: Moldova - Munteanu's region
  • Tel.: 0745597782
  • Email: oana.munteanu@oriflame.com
Loredana Popescu
Manager regiune
Regiune: Oltenia - Popescu's region
  • Tel.: 0743235630
  • Email: loredana.popescu@oriflame.com
Nuti Negru
Manager regiune
Regiune: Muntenia 1 - Negru's region
  • Tel.: 0749077399
  • Email: nuti.negru@oriflame.com
Maggie Crisan
Manager regiune
Regiune: Centru - Crisan's region
  • Tel.: 0740250009
  • Email: maggie.crisan@oriflame.com
Andrei Soare
Manager regiune
Regiune: Bucuresti - Soare's region
  • Tel.: 0751011053
  • Email: andrei.soare@oriflame.com
Ileana Pacesila
Senior Area Sales Manager
Regiune: Trainer National
  • Tel.: 0741290978
  • Email: ileana.pacesila@oriflame.com
Andreea Gyorgy
Senior Area Sales Manager
Regiune: Trainer National
  • Tel.: 0756042385
  • Email: andreea.gyorgy@oriflame.com
Silvia Sandu
Director Vanzari Romania
Regiune: Trainer National
  • Tel.: 0742112742
  • Email: silvia.sandu@oriflame.com
Mircea Juganaru
Wellness Manager
Regiune: Trainer Wellness
  • Tel.: 0756712731
  • Email: mircea.juganaru@oriflame.com
Mihaela Nita
Beauty Trainer
Regiune: Trainer Make Up
  • Tel.: 0765605825
  • Email: mihaela.nita@oriflame.com
Gianina Ursu
Manager regiune
  • Tel.: 0745185488
  • Email: gianina.ursu@oriflame.com